Direct Sales or Newtork Marketers….Working Hard?

by Franco on February 29, 2008

Don’t work hard, work smart

Sure, we all want to do that. But how many of us actually do? You see it around you every day- people struggling to make ends meet by working harder at what they have always done. As if merely spending more time or effort on the same old pattern is ever going to get them ahead of the pack. Working smart means being open to new ideas and new ways of doing things. It means looking for opportunities and grabbing them when they come by.

There’s more to it though. People who aren’t satisfied with the daily grind and who see how others have run a better race, these people don’t just wait for circumstances to throw them a chance. They actively seek out opportunities. These are the ones who seek out the education, read the posts and materials. They are hunting. Hunting for the success they know is out there.

Working smart means using all sorts of tools to leverage the Internet to your advantage. Using , forum marketing and other marketing tips to gain the upper hand and step ahead of the crowd of ‘work harder’ folks.

Are you just waiting?

Playing with ideas is fine, but too many people seem stuck at that step. Waiting. Waiting for what I don’t know, but they shop and shop and never buy anything. Maybe you are one of those/ Maybe you can’t commit. That’s too bad.

It’s too bad because everyone you meet here, everyone who has a great testimonial, was once on the fence. But they managed to overcome their misgivings and take a shot. Do something different. For once, trust your instincts and make a significant change.

What’s significant? Well a few thousand a month would be pretty significant. Buying a new car and not wearing it out commuting for an hour each day- that would be significant. Taking more than one short, cheap vacation a year- that would be significant too.

If you do something you love, you’ll never work a day in your life.
That’s amazing advice. And it’s true. When you pursue your own goals and follow your own dreams, it isn’t work. Work is that thing we do when we sell our time- which means selling our life – to someone else to meet their goals. Making someone else’s dream come true is fine if it’s your wife or best friend, but how we ever got into this trap of working our lives away for a stranger’s dreams is a mystery.

So, work smarter and work less. Use and the other tools you can get here to automate leads and get sales. And do it without selling your life to someone else. Join the Global Mentors Team, and learn to Market to your targeted audience.

{ 28 comments… read them below or add one }

Casibom güncel giriş August 13, 2022 at 11:33 pm

Site üyelik ücreti olarak kullanıcıların yanında bir işlem sergilemektedir. Sitenin kurulumundan günümüze ücret alımı kayıt alanı için yapılmamıştır. İlerleyen süreç içerisinde de ücretsiz olarak kullanıcılar kısa bilgi alanlarını doldurarak kayıtlarını gerçekleştirebilmektedir.

Casibom güncel giriş August 13, 2022 at 11:20 am

Casibom alt yapı sistemi avantajlarından birisi güncellemelerin anlık olarak yapılması ve tamamlanması olmaktadır. Ayrıca pek çok site alt yapı sistemini güncel adres oluşumu sırasında yapmaktadır. Casibom alt yapı ise belirli aralıklarda yapıldığından belirtilen sorunlar önlenmektedir.

Saflı Cami Halısı August 13, 2022 at 10:55 am

Cami Halısı Modelleri

Casibom August 13, 2022 at 9:48 am

Ayrıca Casibom giriş bünyesinde sitede mevcut bulunan kullanımlar sayesinde bahis severler çekilişlerde katılma hakkını kazanmaktadır. Giriş güvenliğinin en belirgin durumu sitenin lisanslı olarak hizmet vermesinden dolayı olmasıdır.

Cami Halısı August 12, 2022 at 10:40 am

Çabuk kuruma özelliği ile kullanışlıdır. ve temizlenmesi basittir.

tozluyaka yeni bölüm August 11, 2022 at 9:34 pm

thank you so much. I will always follow this site.

Casibom giriş August 11, 2022 at 8:59 pm

Casibom Müşteri Hizmetleri

su arıtma cihazı August 11, 2022 at 8:36 am

en kaliteli su arıtma cihazı ile sizde kendi suyunuzu kendiniz üretin aquabella marka su arıtma cihazı alın

Cami Halısı August 10, 2022 at 11:42 pm

Cami Halısı ve duvardan duvara halılarda bir marka olan Elifnur Cami Halıları kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ilkesi ile cami ve cemaatlerimizin beklentileri ve talepleri doğrultusunda en son teknolojiyi kullanarak sağlıklı, hijyenik, kaliteli ve istenilen özellikte Akrilik Cami Halısı, Yün Cami Halısı ürün seçenekleri ile saflı cami halısı, seccadeli cami halısı, göbekli cami halısı modellerinde hizmet sunmaktadır

Cami Halıları August 9, 2022 at 11:44 pm

Cami Halısı Modelleri

Casibom güncel giriş August 9, 2022 at 9:24 pm

Casibom Mobil Kullanım Özelliği Site uygulama alanında kendini geliştiren sistemler olarak bilinmektedir. Çoğu kullanıcı site alanlarına mobil cihazlarından giriş yapmak istemektedir. Fakat telefon ekran boyutundan dolayı eğlenceli bir kazanç oluşturulamamaktadır. Casibom sitesi mobil cihazlardan kullanımı ise mobil uygulama ile gerçekleştirmektedir.

Casibom güncel giriş August 9, 2022 at 4:41 pm

Casibom Mobil Kullanım Özelliği Site uygulama alanında kendini geliştiren sistemler olarak bilinmektedir. Çoğu kullanıcı site alanlarına mobil cihazlarından giriş yapmak istemektedir. Fakat telefon ekran boyutundan dolayı eğlenceli bir kazanç oluşturulamamaktadır. Casibom sitesi mobil cihazlardan kullanımı ise mobil uygulama ile gerçekleştirmektedir.

Cami Halısı August 9, 2022 at 4:31 pm

Cami halısı fiyatları, halının üretildiği malzeme yapısına, boyutuna göre değişiklik gösterir. Aradığınız tüm özelliklere sahip olan, kaliteli malzemelerden üretilen ve uzun yıllar boyu rahatlıkla kullanabileceğiniz bir cami halısı almayı düşünüyor iseniz Manisa’nın Demirci ilçesinde bulunan ve tüm Türkiye’ye hizmet veren Elifnur Cami Halıları internet sitemizi ziyaret edebilir ya da iletişim hattımızdan bize ulaşarak cami halısı fiyat bilgilerini kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

国产线播放免费人成视频播放 August 9, 2022 at 12:14 pm

Hesaplama

Cami Halısı August 4, 2022 at 4:21 am

Seccadeli Cami Halısı,görünümüyle seccadeyi andıran insanların sıkışıklık yaşamadan ibadet etmelerine olanak sağlayan halı türüdür. Bu sayede cemaatte bulunan bireyler ibadetleri esnasında şahıslarına ait seccadeleri var gibi rahat edeceklerdir. Ayrıca hem estetik hem de rahatlık sunmaktadır.

Cami Halısı August 4, 2022 at 12:41 am

Cami Halıları

tozlu yaka 6 fragman August 2, 2022 at 7:46 am

Excellent site, I will always follow this.

Cami Halısı July 31, 2022 at 10:40 pm

Cami halısı fiyatları ürünlerin boyutuna ve kalitesine göre farklılık gösterebilir. Bu yüzdensizde eğer hem ürünleri görmek, hem de daha detaylı bir fiyat bilgisi almak istiyorsanız internette ürün görsellerine bakabilirsiniz.

Cami Halısı July 31, 2022 at 10:11 pm

Cami halılarını herhangi bir halı teminatçısından alamazsanız. Halk arasında halıcı ya da mobilyacı olarak bilinen esnaflar camiler için uygun halı bulundurmaz. Cami halısı satmak normal halı satmaktan daha uzun metrajlı ve daha yoğun çalışma ve uğraş isteyen bir iştir. Cami halıları satan firmalar arasında araştırma yapıp daha uygun fiyata daha yüksek ürün sunan firmaları tercih etmeniz önerilir. Cami halısı almak ya da fikir edinmek adına görmek ve incelemek istiyorsanız internette görsellerine bakabilirsiniz.

国产线播放免费人成视频播放 July 30, 2022 at 10:47 am

TR EN DE RU AR Akrilik Cami Halıları ANASAYFA KURUMSAL HALILAR VE MODELLERİ REFERANSLAR ÇALIŞMALARIMIZ BLOG KATALOG İLETİŞİM Previous Next Akrilik Cami Halısı

国产线播放免费人成视频播放 July 30, 2022 at 5:16 am

Hakkımızda

国产线播放免费人成视频播放 July 30, 2022 at 4:27 am

Samur 1450 gr. Polyamid Cami Halısı

国产线播放免费人成视频播放 July 30, 2022 at 12:59 am

Willesden Green Cami Halısı İngiltere Londra

国产线播放免费人成视频播放 July 28, 2022 at 8:42 pm

Referanslar

国产线播放免费人成视频播放 July 28, 2022 at 6:01 am

Yurt Halısı

国产线播放免费人成视频播放 July 28, 2022 at 5:58 am

Cami Halısı İmalatında Test Aşamaları

国产线播放免费人成视频播放 July 27, 2022 at 8:04 pm

Bilecik’in Söğüt ilçesinde Ertuğrul Gazi tarafından 13. yüzyılda yaptırılan 40 kişilik mes…

国产线播放免费人成视频播放 July 27, 2022 at 7:35 pm

Biltekin Cami Halısı olarak Saflı Cami Halıları, Göbekli Cami Halısı ve Seccadeli Cami Halısı olmak üzere 3 motifte halı bulunmaktadır. Halıların yapısı olarak 0 Akrilik Cami Halısı, 0 Yün Cami Halısı en çok tercih edilen ürünlerimizdendir. Özellikle müşterinin talebi üzerine özel motiflerde cami halısı üretiyoruz. Kolleksiyonumuzda bir çok renk, desen ve modelden oluşan cami halıları vardır. Ayrıca isteğinize göre özel desen, renk ve model çalışması da yapmaktayız.

Leave a Comment

Previous post:

Next post: